RUMORED BUZZ ON شرکت دانش بنیان

Rumored Buzz on شرکت دانش بنیان

Rumored Buzz on شرکت دانش بنیان

Blog Article

ثبت شرکت طبق چیز هایی که امروزه از گوشه و کنار می شنویم، دارای مراحل طولانی است و وقت گیر و کمی خسته کننده است. به طوریکه بسیاری از افراد تا نامی از ثبت شرکتشان برده می شود، سریع فرار را بر قرار ترجیح می دهند و حاضرند تا بدون مجوزات و ثبت شرکتشان، در حالت معلق، به فعالیت خود ادامه دهند.

شرکت مختلط سهامی، نوع دیگری از شرکت های تجاری هستند که تا حدودی می توان گفت دارای مخلوطی از ویژگی های شرکت های تجاری نوع تضامنی و نوع سهامی اعم از خاص یا عام می باشند.

تصویر آخرین تغییرات مندرج در روزنامه رسمی در صورت موجود بودن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این مورد اغلب به صورت تساوی داشتن بین تمامی افراد است که در اساسنامه به طور دقیق ذکر می شود. این مورد به تایید همه اعضا باید رسیده باشد.

*** طبق قوانینی که در جمهوری اسلامی ایران وضع شده است، شرکت ها در جایگاه افراد یا اشخاص حقوقی قرار می گیرند. افراد عضو در شرکت می توانند اشخاص حقیقی و یا حقوقی باشند.

این به این معنی است که افراد و قوانین و موارد قبلی تماما رسمیت دارند و در صورت اتفاقات مختلف، موارد قبلی مسئول خواهند بود.

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و check here استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

خیر، افراد مشمول این تسهیلات، لازم است فارغ التحصیل موسسه های علمی باشند

مانند دیگر شرکت ها مسئولیت و حد و حدود افراد در تصمیم گیری وابسته  به سرمایه ای است که در شرکت قرار داده اند و در آن شریک هستند.

علاوه بر موارد گفته شده، اگر شرکتی به ثبت نرسیده باشد، بانکها و موسسات مالی و مشابه آنها، از دادن تسهیلات مختلف و پرداخت وام و دیگر مزایای اقتصادی به آن شرکت خودداری خواهند کرد.

برای اینکه یک شرکت توسط اداره ثبت شرکت تایید و ثبت شود، باید اجتماع شرکا به لحاظ تعداد تایید شود. همانطور که قبل از این اشاره شد، هر شرکت باید حداقل دارای دو عضو باشد.

در انحلال شرکت شخصی را به عنوان مدیر تصفیه باید معرفی کنید. این شخص به مدت ۱۰سال در قبال بدهی­ها، طلب­ها، مالیات­های مستقیم و غیرمستقیم و سایر امور شرکت که هنوز تمام نشده مسئول است .

Report this page